Zabieg nawilżający z peelingiem kawitacyjnym i sonoforezą

 1. Przebieg zabiegu:
  Demakijaż, peeling kawitacyjny, serum wprowadzone ultradźwiękami, maska, krem.
 2. Czas zabiegu:
  1,30 godz.
 3. Cena zabiegu:
  240 zł
 4. Opis i działanie zabiegu:
  Peeling kawitacyjny przy użyciu Skin Master Plus to bezbolesny zabieg oczyszczający skórę metodą kawitacji, polegający na usuwaniu warstwy rogowej naskórka. Bezpośrednio po zabiegu oczyszczona skóra charakteryzuje się dużą przyswajalnością preparatów nawilżających i stymulujących.

  Sonoforeza – fala akustyczna o częstotliwości powyżej 20 kHz, która drgając wspomaga wtłaczanie substancji aktywnych w głąb skóry.

  Terapia ultradźwiękami jest całkowicie bezpieczna i łagodna, zwiększa skuteczność i podnosi jakość zabiegów oraz potęguje działanie substancji aktywnych.

 5. Wskazania:
  Cera sucha, odwodniona, skóra zanieczyszczona.
 6. Efekt zabiegu:
  Nawilżenie skóry w jej głębszych warstwach, zwężenie ujść gruczołów łojowych, usunięcie zrogowaciałego naskórka, odświeżenie.

Mezoporacja Acthyderm (Moist) – głębokie nawilżanie z kwasem hialuronowym

 1. Przebieg zabiegu:
  Demakijaż, peeling kawitacyjny, wprowadzenie w głąb skóry ok.35 ml koktajlu nawilżającego, maska, krem.
 2. Czas zabiegu:
  1,30 godz.
 3. Cena zabiegu:
  250 zł
 4. Opis i działanie zabiegu:
  Podczas zabiegu dostarczamy nawet do 35 ml serum na głębokość do 6 cm odżywiając i ujędrniając skórę od środka bez przerywania naskórka. Specjalny kulkowy długopis wysyła w głąb skóry impulsy elektryczne, tworząc mikropory, co zwiększa jej przepuszczalność. Pozwala to wprowadzić kosmetyki w jej najgłębsze warstwy.


  Koktajl zastosowany w tym zabiegu zawiera innowacyjną formułę Dermaflux, która kontrolując stopień nawilżenia opóźni procesy starzenia się skóry, a także extrakt z figi, lnu i bawełny oraz rumianek morski, witaminy C i B, a także niezbędne sole mineralne, które wzmacniają strukturę skóry. Po zabiegu skóra jest miękka, gładka i głęboko nawilżona, dzięki czemu pierwsze zmarszczki są mniej widoczne, a cera promienieje świeżością.

  Peeling kawitacyjny Skin Master Plus wykonywany podczas zabiegu potęguje efekt wchłaniania substancji aktywnych w głąb skóry poprzez złuszczenie wierzchniej warstwy rogowej naskórka.

Zarezerwuj termin

Napisz lub zadzwoń do nas i wybierz dogodny termin