Depilacja laserowa Wrocław

Depilacja laserowa Wrocław

Poprzez depilację laserową usuwamy niechciane włoski w wybranych partiach ciała. Zabieg polega na wykonywaniu przez uprawnioną kosmetyczkę delikatnych ruchów głowicą urządzenia, która stopniowo  podgrzewa mieszek włosowy przez wiązkę światła. Wiązka ta działa w taki sposób, aby “zepsuć” zarodek włosa, nie niszcząc przy tym okolicznych tkanek.

Wykonujemy depilację laserową, która charakteryzuje się tym, że jest komfortowa i bezpieczna.


Dodatkowym atutem urządzenia jest system chłodzenia, który chroni skórę i sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny.

depilacja

cena (zł)

promocja

ręce

150 - 250

99

wąsik

120

69

broda

79

 

uda

150 - 200

99

łydki

150

99

bikini

150

99

całe nogi

290

199

pachy

150

99

plecy dół

250

99

plecy góra

250

99

pachy + bikini

198

150
Powyższe ceny promocyjne nie łączą się z innymi akcjami promocyjnymi.

W trosce o najwyższą jakość usług i bezpieczeństwo pacjenta głowica zabiegowa i pozostałe podzespoły posiadają aktualny certyfikat jakości.

Każdy zabieg poprzedza indywidualna bezpłatna diagnoza skóry, wywiad w celu wykluczenia przeciwwskazań oraz omówienie pielęgnacji przed zabiegiem jak i po jego zakończeniu.

Salon Kosmetyczny Essenza jest partnerem programu Bezpieczny Zabieg
         
Więcej o programie dowiesz się na www.pewnyzabieg.pl

Depilacja laserowa jest skuteczną metodą pozbywania się zbędnego owłosienia, która pozwala nieodwracalnie zniszczyć cebulki włosów, zapobiegając ich odrastaniu.

Jeśli marzysz o gładkiej skórze, pozbawionej nieestetycznych włosków – to zabieg idealny dla Ciebie. Podkreślamy, że w kwestii zabiegów takich jak depilacja laserowa, Wrocław nie zaoferuje niczego lepszego, niż my.

W Studio Essenza czekają na Ciebie doświadczeni specjaliści w zakresie kosmetyki i medycyny estetycznej, dzięki którym zabieg zostanie przeprowadzony profesjonalnie i bezpiecznie.

Depilacja laserowa: Wrocław i cały Dolny Śląsk

Umawiając się na zabieg depilacji laserowej w Studio Essenza, możesz oczekiwać obsługi na najwyższym poziomie. Spotkanie rozpocznie się od kompleksowej diagnozy skóry oraz krótkiego wywiadu, który potwierdzi, że możesz się poddać terapii laserowej epilacji włosów.

Sam zabieg w naszym studio urody wykonujemy:

  • z wykorzystaniem nowoczesnych aparatów do depilacji z mechanizmem chłodzącym – pozwalających na aplikację bezpiecznej wiązki lasera o odpowiednich parametrach,
  • niemal bezboleśnie – Twoja skóra podczas zabiegu jest schładzana, co zmniejsza wrażliwość na bodźce,
  • bezpiecznie – laserowa depilacja jest zabiegiem nieinwazyjnym i, jeśli nie występują przeciwwskazania, prawdopodobieństwo skutków ubocznych jest niewielkie.

Właśnie dlatego na depilację laserem u nas zdecydowało się już bardzo szerokie grono Klientów!

Czy depilacja laserowa to zabieg odpowiedni dla Ciebie?

Jeśli chcesz się pozbyć włosów permanentnie i zapomnieć o codziennej depilacji – z całą pewnością tak. Już pierwszy zabieg pozwoli pozbyć się ok 30% włosów, a cała seria (ilość zabiegów zależy od indywidualnych potrzeb i stanu skóry Klienta) – ok. 80-90% zbędnego owłosienia.

Pamiętać jednak trzeba, że istnieją przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Są nimi m.in.: ciąża, skłonność do przebarwień skóry, przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi, bielactwo, łuszczyca czy stan świeżo po zabiegach chirurgicznych. Depilacja laserowa będzie również nieskuteczna przy usuwaniu włosów bardzo jasnych – to barwnik włosów (melanina) pochłania energię lasera. Właśnie dlatego przed zabiegiem czeka Cię wywiad z naszym specjalistą.

Jak się przygotować do zabiegu?

Przed depilacją laserową nie należy:

  • opalać się przez co najmniej 30 dni – chodzi tu zarówno o tradycyjne opalanie na słońcu, jak i w solarium,
  • depilować skóry innymi metodami – np. golarką, pęsetą czy kremem depilującym co najmniej przez tydzień,
  • spożywać ziołowych herbatek z nagietkiem czy dziurawcem.

Po zabiegu można spodziewać się lekkiego obrzęku lub zaczerwienienia naskórka – to naturalny stan, który ustąpi w okresie od kilku godzin do kilku dni.

Kosmetyczka wykonuje zabieg specjalną głowicą laserową, kierując wiązkę lasera na włoski. Laser niszczy mieszki włosowe, zabiegając odrastaniu włosów w wydepilowanym miejscu.

By zwiększyć skuteczność zabiegu i pozbyć się niemal wszystkich włosków – należy wykonać serię depilacji, w odstępach wynoszących ok. 4-8 tygodni.

Szczegółowy harmonogram zabiegów wyznaczymy, zgodnie z potrzebami Twojej skóry.

Postaw na depilację laserową w Studio Essenza!

Jeżeli interesuje Cię profesjonalna depilacja laserowa, Wrocław, a dokładniej nasze studio urody to najlepsze miejsce na jej wykonanie.

Gwarantujemy Ci:

  • opiekę ekspertów w zakresie kosmetyki, kosmetologii i medycyny estetycznej,
  • przyjazne i komfortowe warunki wykonania zabiegu,
  • konkurencyjne warunki cenowe depilacji i wiele atrakcyjnych promocji.

Pozbądź się nadmiaru włosów w przyjemny i bezpieczny sposób! Skontaktuj się z nami, by ustalić termin wizyty.

Zarezerwuj termin

Napisz lub zadzwoń do nas i wybierz dogodny termin