Zabieg uszczelniający naczynka z peelingiem kawitacyjnym i sonoforezą

 1. Przebieg zabiegu:
  Demakijaż, peeling kawitacyjny, serum wprowadzone ultradźwiekami, maska, krem.
 2. Czas zabiegu:
  1,30 godz.
 3. Cena zabiegu:
  240 zł
 4. Opis i działanie zabiegu:
  Peeling kawitacyjny Skin Master Plus to bezbolesny zabieg oczyszczający skórę metodą kawitacji, polegający na usuwaniu warstwy rogowej naskórka. Bezpośrednio po zabiegu  oczyszczona skóra charakteryzuje się dużą przyswajalnością preparatów nawilżających i stymulujących.

  Sonoforeza – fala akustyczna o częstotliwości powyżej 20 kHz, która drgając wspomaga wtłaczanie substancji aktywnych w głąb skóry. W zabiegu wykorzystujemy substancje wzmacniające ścianki naczyń krwionośnych (m.in. wit.C, rutyna, wyciąg z kasztanowca)

  Terapia ultradźwiękami jest całkowicie bezpieczna i łagodna, zwiększa skuteczność i podnosi jakość zabiegów oraz potęguje działanie substancji aktywnych.

Mezoporacja Acthyderm (Capilary) - wzmacniający naczynka krwionośne

 1. Przebieg zabiegu:
  Demakijaż, peeling kawitacyjny, wprowadzenie w głąb  skóry ok.35 ml koktajlu wzmacniającego naczynka, maska, krem.
 2. Czas zabiegu:
  1,30 godz.
 3. Cena zabiegu:
  250 zł
 4. Opis i działanie zabiegu:
  Podczas zabiegu dostarczamy nawet do 35 ml serum na głębokość do 6 cm odżywiając i ujędrniając skórę od środka bez przerywania naskórka. Specjalny kulkowy długopis wysyła w głąb skóry impulsy elektryczne, tworząc mikropory, co zwiększa jej przepuszczalność. Pozwala to wprowadzić kosmetyki w jej najgłębsze warstwy.

  Nowoczesny kompleks roślinny Legactif (wyciąg z nawłoci pospolitej, ruszczyku kolczastego i cytryny) zawarty w koktajlu, na którym opiera się zabieg wzmacnia strukturę naczyń, poprawia mikrokrążenie oraz zmniejsza obrzęki dzięki flawonoidom takim jak rutyna oraz hesperydyna naczynia wyraźnie się obkurczają i stają mniej widoczne. Wykorzystanie właściwości leczniczych tego koktajlu sprawdza się w problemach skóry z trądzikiem różowatym, gdzie zabieg ten sprawia, że stany zapalne się wyciszają a skóra jest znacznie mniej podrażniona.

  Peeling kawitacyjny Skin Master Plus wykonywany podczas zabiegu potęguje efekt wchłaniania substancji aktywnych w głąb skóry poprzez złuszczenie wierzchniej warstwy rogowej naskórka.

Zamykanie naczynek,likwidacja rumienia laserem IPL

 1. Przebieg zabiegu:
  Demakijaż, naświetlanie naczynek, maska łagodząca, krem.
 2. Czas zabiegu:
  1 godz.
 3. Cena zabiegu:
  60 - 260 zł
 4. Opis i działanie zabiegu:
  Energia świetlna jest pochłaniana przez czerwony barwnik krwi – hemoglobinę i zamieniana na energię cieplną, podnosząc przy tym temperaturę krwi, w następstwie powodując koagulację i zniszczenie ściany naczynia, które po pewnym czasie jest usuwane z organizmu.

Zarezerwuj termin

Napisz lub zadzwoń do nas i wybierz dogodny termin