Zabiegi rozświetlające

Skin Master Plus 3 stopniowy - zabieg przywracający blask szarej skórze

 1. Przebieg zabiegu:
  Demakijaż, peeling kawitacyjny, sonoforeza, mikrocyrkylacja, maska
 2. Czas zabiegu:
  1,30 godz.
 3. Cena zabiegu:
  240 zł
 4. Opis i działanie zabiegu:
  Peeling kawitacyjny Skin Master Plus to bezbolesny zabieg oczyszczający skórę metodą kawitacji, polegający na usuwaniu warstwy rogowej naskórka. Bezpośrednio po zabiegu peelingu oczyszczona skóra charakteryzuje się dużą przyswajalnością preparatów nawilżających i stymulujących.  

  Sonoforeza - fala akustyczna o częstotliwości powyżej 20 kHz, która drgając wspomaga wtłaczanie substancji aktywnych w głąb skóry. W zabiegu wykorzystujemy substancje rozświetlające skórę, dodające blasku (m.in. wit.C, rutyna)

  Terapia ultradźwiękami jest całkowicie bezpieczna i łagodna, zwiększa skuteczność i podnosi jakość zabiegów oraz potęguje działanie substancji aktywnych.

  Mikrocyrkulacja jest mikromasażem (drenażem) pobudzającym krążenie krwi przy jednoczesnym odprowadzeniu limfy. Poprzez pobudzenie naczyń krwionośnych penetracja składników aktywnych zwiększa się, co powoduje większe odżywienie skóry.

Mezoporacja Acthyderm (Vital) - zabieg witalizujący, przeciwzmarszczkowy

 1. Przebieg zabiegu:
  Demakijaż, peeling kawitacyjny, wprowadzenie w głąb skóry ok. 50 ml koktajlu liftingującego, masaż, maska
 2. Czas zabiegu:
  1,30 godz.
 3. Cena zabiegu:
  310 zł
 4. Opis i działanie zabiegu:
  Podczas zabiegu dostarczamy nawet do 50 ml serum na głębokość do 6 cm odżywiając i ujędrniając skórę od środka bez przerywania naskórka. Specjalny kulkowy długopis wysyła w głąb skóry impulsy elektryczne, tworząc mikropory, co zwiększa jej przepuszczalność.

  Pozwala to wprowadzić kosmetyki w jej najgłębsze warstwy. Koktajl na bazie, którego wykonuje się ten zabieg ma właściwości opóźniające procesy starzenia się skóry oraz spłycające zmarszczki.

  Kompleks Matrixyl, który zawiera wyciąg z merystematycznych komórek czerwonego ryżu oraz niskocząsteczkowy kwas hialuronowy sprawia, że skóra staje się wyraźnie młodsza, bardziej napięta, wygładzona.Długotrwałe działanie tego kompleksu opiera się na pobudzeniu fibroblastów do produkcji kolagenu oraz elastyny, dzięki czemu skóra staje się sprężysta i bardziej jędrna.

  Peeling kawitacyjny Skin Master Plus wykonywany podczas zabiegu potęguje efekt wchłaniania substancji aktywnych w głąb skóry poprzez złuszczenie wierzchniej warstwy rogowej naskórka.

Zabieg Glycofruit firmy Belnatur - odświeżenie, rozjaśnienie cery

 1. Czas zabiegu:
  1,30 godz.
 2. Cena zabiegu:
  200 zł
 3. Opis i działanie zabiegu:
  Zabieg na bazie kwasu migdałowego, cytrynowego, jabłkowego, winowego o bardzo niskim współczynniku podrażnień, znakomicie sprawdza się w przypadku cery wrażliwej, a nawet z trądzikiem różowatym.

  Ogromną zaletą zabiegu jest to, iż możemy wykonywać go o każdej porze roku. Skóra po zabiegu staje się gładka, rozświetlona i nawilżona. Szczególnie polecany, ze względu na swoje właściwości antybakteryjne i rozjaśniające, dla cery tłustej i problematycznej, ale również dla cer suchych z tendencją do powstawania zmarszczek.

  Zabieg poprzedzony oczyszczaniem na peelingu kawitacyjnym.

Zarezerwuj termin

Napisz lub zadzwoń do nas i wybierz dogodny termin