Przedłużanie rzęs Wrocław

Przedłużanie rzęs Wrocław

Oferujemy Państwu przełomowe rozwiązanie w kosmetyce - naturalne zagęszczanie i przedłużanie rzęs najbardziej rozpoznawalnymi na światowym rynku rzęsami marki Nouveau Lashes ®

Zabieg stylizacji rzęs polega na doklejaniu do rzęsy naturalnej na całej jej długości rzęsy jedwabnej lub włosia norki o odpowiednio dobranym skręcie, długości, oraz grubości. Rzęsy doklejane są specjalnym medycznym klejem, który jest bardzo bezpieczny dla oka, trwały i elastyczny, przez co nie narusza właściwości naturalnych rzęs i odporny jest na działanie wody, potu i łez.

Metoda 1:1

Metoda 2D, 3D, (2:1, 3:1, objętościowa)

Lifting rzęs

LAMINACJA BRWI

Wykonując aplikację stylistka jest w stanie osiągnąć różne efekty końcowe, takie jak: efekt „maskary”, efekt „otwartego oka” czy wizualne podniesienie opadającej powieki.

Ponieważ naturalne rzęsy - jak każdy włos - mają swoją żywotność, aby zachować efekt spojrzenia pełnego blasku należy przeprowadzić, po ok. trzech tygodniach, zabieg uzupełnienia odnowionych rzęs.

Doklejonych rzęs nie musimy już malować, gdyż dają efekt perfekcyjnie wykonanego makijażu oka.

Wskazania  do zabiegu:

Przed wykonaniem zabiegu zalecamy dokładne zmycie makijażu za pomocą środków bezolejowych oraz umycie oczu wodą z mydłem. 
Jeżeli marzysz o tym, by Twoje spojrzenie przyciągało uwagę, przedłużanie oraz zagęszczanie rzęs to zabieg kosmetyczny dla Ciebie.

 

 

W Studio Essenza wykonujemy ten zabieg z wykorzystaniem najbardziej innowacyjnych technik, które sprawią, że przez wiele tygodni będziesz się cieszyć długimi, gęstymi rzęsami i magnetyzującym wzrokiem.

Jeśli chodzi o przedłużanie rzęs, Wrocław nie zaoferuje nic lepszego niż nasze studio urody. Tu czekają na Ciebie najlepsze kosmetyczki i zaawansowane metody, które pozwolą wydobyć Twoje wewnętrzne piękno szybko, bezpiecznie i w komfortowych warunkach.

Nowoczesne przedłużanie rzęs - Wrocław i okolice

Oferujemy przełomowe rozwiązanie w kosmetyce - przedłużanie i zagęszczanie naturalnych rzęs najbardziej rozpoznawalnymi na światowym rynku rzęsami Nouveau Lashes®. Oferujemy zarówno rzęsy z włosia naturalnego, jak i syntetycznego – odpowiedni typ dobieramy adekwatnie do oczekiwań i potrzeb każdej Klientki. Dzięki Nouveau Lashes®, Twoje oczy będą magnetyzować spojrzeniem, a Ty nie odczujesz żadnego dyskomfortu z powodu obecności doklejonych rzęs.

Jak wygląda przedłużanie rzęs?

Zabieg polega na doklejaniu do rzęsy naturalnej na całej jej długości rzęsy jedwabnej lub włosia norki o odpowiednio dobranym skręcie, długości oraz grubości. Rzęsy doklejane są specjalnym medycznym klejem, który jest bardzo bezpieczny dla oka, trwały i elastyczny, przez co nie narusza właściwości naturalnych rzęs oraz jest odporny na działanie wody, potu i łez.

Wykonując aplikację, stylistka jest w stanie osiągnąć różne efekty końcowe takie jak na przykład:

  • efekt "maskary" – sprawiający, że Twoje rzęsy będą wyraziste nawet, jeśli ich nie wytuszujesz,
  • efekt "otwartego oka" - powiększający optycznie Twoje oczy,
  • wizualne podniesienie opadającej powieki – zapewniający spojrzeniu większą wyrazistość.

A to tylko kilka z możliwych rozwiązań. Szczegóły ustalisz z kosmetyczką podczas indywidualnych konsultacji. Zatroszczmy się o to, by ostateczny rezultat spełnił Twoje oczekiwania i wydobył maksimum piękna z Twoich oczu.

Jak często należy przedłużać rzęsy?

Ponieważ naturalne rzęsy, jak każdy włos, mają swoją określoną żywotność i z czasem wypadają, aby zachować efekt spojrzenia pełnego blasku, należy przeprowadzić po ok. 3 tygodniach zabieg uzupełnienia odnowionych rzęs. Trwa on krócej niż aplikacja sztucznych rzęs za pierwszym razem – czas uzależniony jest od tego, ile tygodni upłynęło od pierwszego zabiegu.

Doklejonych rzęs nie musisz już malować, gdyż dają efekt perfekcyjnie wykonanego makijażu oka. Decydując się więc na przedłużanie rzęs, Wrocław które oferuje – będziesz mogła skrócić czas poświęcany na przygotowanie codziennego make-upu, mając zawsze pewność, że wyglądasz perfekcyjnie!

Jak przygotować się do przedłużania rzęs?

Przed wykonaniem zabiegu zalecamy dokładne zmycie makijażu za pomocą środków bezolejowych oraz umycie oczu wodą z mydłem.

Jeśli masz bardzo jasne rzęsy naturalne, zalecamy ich pofarbowanie, co najmniej kilka godzin przed zabiegiem. Zabieg możesz wykonać również w naszym studio kosmetycznym – dobierzemy idealny kolor oraz metodę farbowania bezpieczną dla Twoich oczu oraz włosków.

Decydując się na przedłużanie rzęs w Studio Essenza, zawsze możesz liczyć na:

  • profesjonalną obsługę – nasze kosmetyczki to specjalistki z wieloletnim doświadczeniem, znające najnowsze techniki stosowane przy zabiegach upiększających,
  • nowoczesny sprzęt i akcesoria stosowane podczas zabiegów – korzystamy jedynie z bezpiecznych dla Ciebie i skutecznych rozwiązań,
  • przyjazną atmosferę podczas zabiegu – u nas zawsze poczujesz się komfortowo,
  • atrakcyjne ceny i wiele promocji.
  • Skontaktuj się z nami i umów na wizytę jeszcze dziś!

Zarezerwuj termin

Napisz lub zadzwoń do nas i wybierz dogodny termin